Пн-Пт: 8:00 - 18:00

До уваги покупців.

Дорогі гості сайту!

Вітаємо у нашому роздрібному магазині.

Для плідної співпраці розкажу трохи про цей сайт.

Мінімальна сума замовлення становить 1000грн.

Ціна за ваговий товар (сир в брусах, кругах тощо) вказана за 1кг. Для збереження свіжості товару продаємо тільки в оригінальній упаковці, тож вартість головки чи бруса сиру обраховується після зважування (можливі відхилення +- 7% від номінальної маси).

Коли  Ваше замовлення укомплектоване, менеджер надсилає Вам накладну і реквізити для оплати. Відправка замовлення відбувається після підтвердження оплати. Для зручності відстежування посилки Ви отримаєте фотокопію чеку Нової пошти.

Приємних покупок!

P.S. Якщо Ви бажаєте заключити угоду на гуртове постачання продуктів для Вашого бізнесу, напишіть нам про це. З Вами сконтактується менеджер з продажу для обговорення умов співпраці.

 

Оновлення в роботі з 24.02.22:

У зв'язку зі зростанням курсу іноземної валюти та вартості доставки і утримання товару, актуальна ціна може дещо відрізнятись від вказаної на сайті - менеджер обов'язково проконсультує вас.

Відправка тільки "Новою поштою", з урахуванням режиму роботи перевізника, посилання на новинну стрічку НП:

https://novaposhta.ua/news/

З огляду на зростання тривалості доставки, ми призупиняємо відправку поштою сирів з плісінню, йогуртів та масла "Новою поштою".

У м. Львів доступна доставка нашим авто (згідно графіку  доставки товарів до клієнтів у вашій частині міста). При самовивозі зі складу можлива знижка, тільки повідомте про це при оформленні замовлення.