Пн-Пт: 8:00 - 18:00

Про нас

 

Мокоша - це сімейний бізнес, заснований у 2002 році, компанія спеціалізується на гуртовій торгівлі. Наша основна сфера бізнесу - молочна продукція, пропонуємо широкий асортимент сирів, масла, молока, йогуртів та інших товарів за доступними цінами. Ми є офіційним імпортером торговельних марок :

"Mlekovita"                           "Sierpc”

 "Lactima"                            "Mlekpol"    

"Spomlek"                            "Quesos Revilla"      

Наш інтернет-магазин створений для обслуговування індивідуальних покупців, для вас ми пропонуємо шалено низькі ціни та широкий асортимент. Це дозволить вам економити величезну кількість часу, який до цього ви витрачали на купівлю продуктів. Крім того, ви будете позбавлені від необхідності довго блукати по магазину, вибираючи товар. Не чекайте! Додайте продукти у кошик, оплатіть замовлення і вже завтра зранку ви отримаєте продукти просто під двері! 

Ми працюємо для вас <3 

 

ГУРТОВИМ КЛІЄНТАМ:

Співпрацюємо з готелями і ресторанами, мережами  магазинів та супермаркетів (якщо ви зацікавлені в  гуртовій закупівлі - звертайтесь до менеджера).

Чому варто обрати нас?

  • Наявність досвіду співпраці з торговельними мережами;
  • Висока якість продукції, наявність сертифікатів якості на товари;
  •  Конкурентоспроможні ціни;
  • Стабільність поставок товару в магазини.

 

Задоволення клієнтів -це пріоритет нашої компанії, спеціалізованої торгової команди, знаючих представників служби обслуговування клієнтів та ввічливих водіїв. Ми пропонуємо найширший асортимент та найкращу якість.